AQUARITE-PRO


tuz ile dezenfeksyion sistemleri

AquaRiteTM Pro havuzların dezenfekte edilmesi için basit, güvenli ve uygun maliyetli bir çözümdür. Sıradan bir tuzu otomatik olarak yenilenmiş, taze ve saf klor kaynağına dönüştürür. Su kimyasını kolaylıkla temiz, berrak ve yumuşak halde tutar.

Tuz Klorlama Sistemi: AquaRite Pro sıradan tuzları kullanarak havuz sıhhi temizliğini tam olarak sağlamaktadır. Son derece güvenli elektrolitik teknolojisi, düşük voltajla, az bir miktardaki tuzu adeta sonsuz taze ve saf klor kaynağına dönüştürür...

Kolay kurulum ve kullanım: Havuzunuzun büyüklüğüne göre üç değişik modeli vardır.. Yeni yüzme havuzları veya mevcut yüzme havuzlarına kolay ve hızlı bir şekilde monte edilebilir.

Kendi Kendini Temizlemeli Turbo-cell® : Ters kutup elektrotları kalsiyumun artmasını sınırlar ve bakımı asgari seviyeye indirir.

Sense and Dispense”(Hisset ve Uygula) : Bu teknoloji ile havuz suyunun Ph (suyun asit ve alkali özelliğini anlatan ölçü birimi) değeri ve dezenfektan dengesi devamlı olarak kontrol edilir. Havuz suyundaki oxidation-reduction potansiyeli (ORP) ölçülerek; ticari veya özel amaçlı kullanılan havuzlara, otomatik önsezi ve maliyet verimliliği ile yüksek kalite standartları getirilmektedir.

Karıştırma, ölçme veya karışıklık artık yok.
Şimdi, havuzunuzun %100 sıhhi temizliğine yönelik ihtiyaçlarınız ile ilgili daha kolay, daha verimli uygun maliyetli bir yol var. Her zaman temiz, berrak ve son derece yumuşak suyun tadını çıkarın.

tuz ile dezenfeksyion sistemleri
Teknik Bilgiler
Ref Açıklama Havuz Hacmi m3 Bağlantılar Probe
AQR-PRO-60E 9,97 g/saat 60 1”1/2
AQR-PRO-95E 18,51 g/saat 95 1”1/2
AQR-PRO-150E 27,78g/saat 150
AQL-CHEM 50 Sense and Dispense 60/9 1”1/2 pH + ORP
AQL-CHEM 63 Sense and Dispense 150 pH + ORP
GLX-CELLSTAND Tüm turbo cell hücreler için temizleme standı
GLX-SALTMETER Tuz ölçer
GLX-Probe-ORP ORP Probe
GLX-Probe-PH pH Probe

İletişim

İnönü Cad. Sümer Sk., Zitaş Plaza C4 Blok No: 6 Kozyatağı - Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 216 575 50 00 pbx
Fax: +90 216 575 77 21
info@arites.com.tr

Image Map