CİHAZ SEÇİMİ


Salt&Swim
Salt& Swim berrak ve ipeksi bir su için tuz ile klorlanan havuz elde etmenin en kolay yoludur. Eğer havuzunuzun tuz ile dezenfekte edilen bir havuz olmasını isterseniz, Salt& Swim evinizin bütçesine en iyi şekilde cevap verir.

tuz ile dezenfeksyion sistemleri

Aqua Rite
Aqua Rite sıradan tuz kullanımı ile havuz ve SPA’ larınızda komple dezenfeksiyon sağlar. Havuz suyuna az miktarda tuz (havuz suyunun litresi başına 1 gram) konularak sonsuz, berrak ve saf klor sağlanır.

tuz ile dezenfeksyion sistemleri

Aqua Rite Pro
Aqua Rire Pro ile tuz ile dezenfeksiyon, profesyonel düzeyde Aqua Rite Pro kimyasalların yönetimi ve dezenfeksiyonu en üst düzeyde gerçekleştirir. Entegre otomasyon sistemi ile otomatik olarak PH seviyesi ve dezenfektan seviyesi ayarlanır.

tuz ile dezenfeksyion sistemleri

Aqua Plus
Aqua Plus otomasyon ve tuz ile klorlamayı birleştirerek havuz ve SPA’ ların kullanım kolaylığını arttrır. Hepsi birarada çözüm yöntemi ile bir çok işlemin ; kimyasal otomasyon ,uzaktan kumanda ve daha fazlası gibi, gerçekleştirilmesinin en kolay yoludur.

tuz ile dezenfeksyion sistemleri

Turbo Cell
Turbo Cell üç tip olarak hacmi 150000, 94500, 56500 Litre olan havuzlarda uygundur. Bu iç boyut size en verimli ve etkin bir şekilde doğru ölçüde tuz sisteminin çalışmasını sağlar.

tuz ile dezenfeksyion sistemleri

İletişim

İnönü Cad. Sümer Sk., Zitaş Plaza C4 Blok No: 6 Kozyatağı - Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 216 575 50 00 pbx
Fax: +90 216 575 77 21
info@arites.com.tr

Image Map